Лубрикант на водній основі VANILLA Boss of Toys – це чудовий інтимний гель, який додає особливого шарму та задоволення завдяки ніжному аромату ванілі. Завдяки об’єму 100 мл, цей лубрикант забезпечує тривале використання, гарантуючи комфорт і приємні відчуття під час сексуальних активностей.
Основні переваги:
1. Водна основа: Легко змивається водою, не залишає липких слідів і не викликає подразнень. Сумісний з латексними презервативами та різними секс-іграшками.
2. Аромат ванілі: Додає інтимним моментам особливого аромату, роблячи їх ще більш приємними та захопливими.
3. Гіпоалергенний: Не містить агресивних хімічних речовин, штучних барвників, що робить його безпечним для чутливої шкіри.
4. Тривале зволоження: Спеціально розроблена формула забезпечує тривале зволоження, зменшуючи тертя і підвищуючи комфорт під час сексуальних активностей.
5. Універсальне використання: Підходить для всіх видів сексуальних активностей, включаючи вагінальний, анальний і оральний секс.
Спосіб застосування:
Нанесіть необхідну кількість лубриканта на інтимні зони або секс-іграшки перед початком інтимних моментів. Розподіліть рівномірно для досягнення максимального комфорту і зменшення тертя.
Запобіжні заходи:
• Уникайте контакту з очима.
• Не використовуйте на пошкодженій або подразненій шкірі.
• Зберігайте у недоступному для дітей місці.
• Зберігайте при кімнатній температурі, подалі від прямого сонячного світла.
Чому обирають VANILLA Boss of Toys:
Лубрикант на водній основі VANILLA Boss of Toys – це ідеальний вибір для тих, хто шукає ніжний та ефективний зволожуючий засіб для інтимних моментів. Його водна основа забезпечує тривале зволоження і комфорт, а приємний аромат ванілі робить кожен момент особливим і захопливим.